• System odgradzający-pas. Słupek odgradzający, kolor czarny z zaczepem na końcu z możliwością montażu zatrzasków po 3 stronach. Pas elastyczny – (kolor opcjonalnie) 2,7 m z możliwością nadruku. Ciężka, stabilna podstawa – 10 kg. Termin realizacji 2-14 dni.

  416,85 zł
 • Hak  plastikowy wpinany pojedynczy Hak wpinany automatycznie za pomocą kolców w powierzchnię kartonową dzięki czemu nie ma potrzeby nacinania otworów w nośniku. Otwór nie jest potrzebny Długość - opcjonalnie Opakowanie 100 sztuk Kolor biały Materiał - wysokiej jakości tworzywo sztuczne Akcesoriaakcesoria do haków Inne kolory  proszę o kontakt z biurem...

  110,25 zł
 • Listwa plakatowa V Listwa V przeznaczona do plakatów szerokości 1m. Długość 1mb. Kolor opcjonalnie. Materiał - wysokiej jakości tworzywo sztuczne. Akcesoria -  haczyki do listwy plakatowej V dostępne oddzielnie. Na życzenie klienta/klientki listwy długości powyżej 500 mm docinamy GRATIS. Inne kolory proszę o kontakt z biurem obsługi. Termin realizacji...

  2,09 zł
 • Listwa cenowa DBR klejona 1000 mm. Listwa cenowa z samoprzylepną przeżroczytą taśmą klejącą 9mm, z przezroczystą osłoną przeciwpyłową. Możliwość przymocowania do każdej płaskiej powierzchni. Możliwość łączenia z listwą DBD. Podana cena dotyczy 1 mb.

  2,32 zł
 • Zawieszka do sufitów podwieszanych metalowa. Służy do zawieszania na suficie podwieszanym. Wsuwany na listwę łączeniową sufitu podwieszanego. Złożona z dwóch części: żeńskiej i męskiej. Może być stosowana z innymi elementami do zawieszania z naszej oferty. Kolor - srebrny. Cena dotyczy 1 kompletu. Termin realizacji 2-14 dni.

  5,51 zł
 • Koszulka do ramki plastikowej. Koszulka w którą wkłada się plakat umieszczany w ramce plastikowej. Dzięki antyrefleksowi zredukowana zostaje liczba odbić światła, co zwiększa przejrzystość, kontrast i poprawia estetykę widzenia. Łatwa wymiana plakatu. Rozmiar - opcjonalnie. Cena dotyczy 1 sztuki.

  2,21 zł
 • Uchwyt do flagi 5/7 mm z haczykiem. Mocowany za pomocą uchwytu samoprzylepnego. Może być zamontowana w poziomie lub w pionie. Pasuje do rurek POP-F-0100 i POP-F-0101. Cena dotyczy 1 sztuki. Termin realizacji 2-14 dni.

  2,21 zł
 • Zatyczka do flagi 5/7 mm wewnętrzna. Przeznaczona do umieszczenia na końcach rurek  POP-F-0001 i POP-F-0002. Cena dotyczy 1 sztuki. Termin realizacji 2-14 dni.

  0,99 zł
 • Ramka plastikowa A4. Ramka przeznaczona do prezentacji plakatu. Możliwość wykorzystania ramki dwustronnie. Szeroka gama akcesoriów umożliwia zamocowanie do różnych powierzchni. Wsuw koszulki po krótszym boku. Rozmiar - 297 mm x 210 mm. Kolor - opcjonalnie. Inne kolory proszę o kontakt z biurem obsługi. Cena dotyczy ramki bez koszulki. Koszulka dostępna...

  4,52 zł
 • Krawat szeroki z 12 haczykami. Może być stosowany na półkach lub koszykach. Mocowany za pomocą haczyków dostępnych oddzielnie. Otwory umożliwiają podłączenie dodatkowych pasków krawata. Nadaje się do zawieszania produktów blistrowych. Cena dotyczy 1 sztuki. Termin realizacji 2-14 dni.

  4,19 zł

Śledź nas na Facebooku